ליטר פיטר
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
ליטר פיטר

ליטר פיטר

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  התחבר  קרבות באטים  ליגות וקלאנים  

הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו

Go down 
3 posters
לך לעמוד : 1, 2, 3, 4  Next
מחברהודעה
אורח
אורח

הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Empty
הודעהנושא: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 8:38 pm

אם יש לכם הומור אתם תיפלו מצחוק בדיחות על כל דבר שזז נוחר מושם והולך לשירותים כמובן! lol!
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 8:42 pm

1)3 עטלפים מתערבים מי יקח הכי הרבה דם

עטלף ראשון יוצא חוזר כל החולצה שלו דם

העטלפים שואלים אותו מאיפה כל הדם הזה???

הוא עונה:רואים את העמוד הזה מאחוריו יש כפר שמה יש הרבה דם.

עטלף שני יוצא חוזר כל המכנס שלו דם

הוא עונה:רואים את העמוד הזה מאחוריו יש כפר שמה יש הרבה דם.

עטלף שלישי יוצא חוזר כל הבגדים שלו דם

הוא עונה:רואים את העמוד הזה אני לא ראיתי אותו

2)תלמיד: "אפשר להעניש מישהו על משהו שלא עשה?"
המורה: "לא..."
התלמיד: "טוב, אז לא הכנתי שיעורי בית."

3)מרוקאי רומני ואתיופי בהפסקת צוהריים.
המרוקאי מוציא לחמניה רואה מדבוחה ואומר:
"מה עוד פעם מדבוחה? אם מחר יש לי מדבוחה אני קופץ מהגג!"
האתיופי מוציא אינגרה ואומר:
" מה עוד פעם אינגרה? אם מחר יש לי אינגרה אני קופץ מהגג!"
הרומני מוציא סנדוויץ ואומר:
"מה עוד פעם סנדוויץ? אם מחר יש לי סנדוויץ אני קופץ מהגג!"
למחרת שלושתם נפגשים בהפסקה על הגג,
המרוקאי מוציא רואה מדבוחה קופץ ומת.
האתיופי מוציא אינגרה קופץ מהגג ומת.
הרומני מוציא סנדוויץ קופץ מהגג ומת.
שלושת המשפחות יושבות שבעה אז אישתו של המרוקאי אומרת: "אני לא מבינה, הוא אהב מדבוחה אם הייתי יודעת אז לא הייתי מכינה לו..."
אישתו של האתיופי אומרת: "אני לא מבינה, הוא אהב אינגרה אם הייתי יודעת שהוא לא אוהב הייתי מכינה לו משהו אחר..."
אישתו של הרומני אומרת: "אני לא מבינה, הוא הכין את האוכל לעצמו..."

4)פעם היו 2 חברות ממש ממש טובות - כוכבית וסולמית.
הן עשו הכל יחד. היו מבלות יחד, יוצאות לקניות ומטיילות.
עד שיום אחד מישהו הפריד ביניהם - איזה אפס... ואם לא הבנתם...הכוונה לטלפון

5) ילד בא לאביו ומבקש עזרה בשיעורי הבית - לכתוב חיבור על ההבדל בין תאוריה למעשי.
האבא עונה לו: אין בעיה, לך לאמא שלך ותשאל אותה אם תמורת $5000 היא הייתה מוכנה לשכב עם השכן.
הילד חוזר כעבור כמה דקות ואומר לו שהיא אמרה שכן.
האבא: לך לאחותך ותשאל את אותו הדבר.
הילד חוזר שוב עם תשובה חיובית.
האבא: עכשיו תראה - תיאורטית אנחנו יושבים על 10000 דולר, מעשית אנחנו תקועים בבית עם 2 שרמוטותlol!:
תגיבו בבקשה!
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:08 pm

איזה אחד נוסע בכביש הערבה ב-12 בלילה.
פתאום קופץ לו לכביש גמד צהוב ומסמן לו עם הידיים עצור בצד.
הבחור עוצר ומתחיל לצעוק על הגמד: "מה אתה עושה? היית יכול להידרס!"
אז הגמד עונה לו: "אני גמד קטן צהוב ומניאק ועד שלא תיתן לי בננה אני לא אתן לך לעבור"
הבחור מוסר לגמד בננה וממשיך בדרכו. לאחר כמה דקות קופץ לו לכביש גמד אדום בין
הגלגלים ומסמן לו לעצור בצד. הבחור עוצר בחריקת גלגלים וצועק על הגמד :
"מה אתה עושה? למה אתה קופץ לי לגלגלים???" אז הגמד עונה לו: "אני גמד קטן
אדום ומניאק ועד שלא תיתן לי תות אני לא אתן לך לעבור" הבחור העייף שרוצה
רק להגיע הביתה נותן לו תות שדה וממשיך בדרכו הארוכה. לקראת סוף הנסיעה קופץ
לפני הרכב גמד כחול ומסמן לבחור לעצור בצד. הבחור עוצר, פותח חלון ומתחיל
לצעוק" מספיק, כבר נמאסתם עליי! תן לי לנחש, אתה גמד קטן כחול ומניאק ומה אתה רוצה?"
הגמד אומר לו: "רשיונות בקשה".
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:10 pm

אחד נוסע בכביש המהיר בא עוצר אותו שוטר, השוטר:" אני חייב לתת לך דוח"
הנהג:" לא בקשה תוותר לי"
השוטר:"אני לא יכול חייב לתת לך דוח"
הנהג:"אתה חייב לוותר לי"
טוב בסוף השוטר אומר לו אני אשאל אותך שאלה אם תדע אני אוותר לך..
טוב עונה הנהג.
השוטר:"אתה נוסע בכביש החוף רואה מולך שני אורות מה זה?"
הנהג:" זה אוטו!"
השוטר:"כן אבל איזה אוטו ,פיאט, מזדה, סובארו" אין מה לעשות אני חייב לתת לך דוח.
הנהג:"לא בקשה עוד שאלה אחת"
השוטר:"טוב, אתה נוסע בכביש החוף אתה רואה אור מולך מה זה?"
הנהג:"זה אופנוע"
השוטר:"כן אבל איזה אופנוע, סוזוקי,..."
טוב השוטר רושם לו דוח.
הנהג:"אני גם יכול לשאול אותך שאלה?"
השוטר:"כן בטח"
הנהג:"אתה נוסע בכביש החוף רואה בחורה חצי עירומה, מנענעת את הישבן ימינה ושמאלה והולכת במרכז הכביש מי זו?"
השוטר:"זו זונה"
הנהג:" כן אבל מי? אמא שלך, סבתא שלך, אחותך"
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:14 pm

בחור נכנס לבר, מדוכא. הולך לשולחן ומבקש מהברמן וויסקי.. הברמן
שואל "מה קרה?", האיש עונה "אין, אני לא מצליח עם בחורות. אני לא
יודע להתחיל איתן, וזה הורס הכל". הברמן מסתכל על אחת ואומר לאיש
"הנה, אני אתן לך עצה. אתה רואה את הזאת שיצאה מהשירותים? לך אליה,
ותגיד לה שהעיניים שלה כחולות כמו הים, ושהשיניים שלה הן כמו פנינים."
הולך הבחור ומדקלם לאישה את מה שהברמן אמר, האישה מאושרת ועונה "וואוו!
תודה!" עם חיוך גדול על הפנים. האיש מסתכל אל הברמן ולוחש לו "נו?
מה לעשות עכשיו?", הברמן עונה לו "תאלתר", אז האיש אומר לבחורה - "נו,
אז מה? חירבנת, אה?".
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:14 pm

ערס אחד עומד ערום מול המראה ועושה פוזות של חתיך. "וואלה אם שלי היה גדול בכמה סנטימטרים הייתי מלך!" אמר הערס.
אישתו: "וואלה יש לך מזל שיש לך מה שיש לך, כי אם שלך היה קטן בכמה סנטימטרים היית מלכה".
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:15 pm

שופט: "למה הרבצת לתובע?" ערס: "כי לפני שלוש שנים הוא קרא לי היפופוטם".
שופט: "אז למה הרבצת לו רק היום?" נאשם: "כי אתמול הייתי פעם ראשונה בגן חיות וראיתי מה זה היפופוטם".

שטן מעיר ערס באמצע הלילה ומאיים: "באתי לקחת את הנשמה שלך!" הערס: "אין בעיה אחי! הנה היא, ישנה פה לידי".
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:16 pm

פרסי ומשפחתו הגיעו לחו"ל, נכנסו לבית מלון והתעניינו כמה עולה לשכור חדר. "מאה דולר ללילה" ענה לו פקיד הקבלה. "יש משהו
יותר זול?" שאל הפרסי, פקיד הקבלה: "קומה ראשונה עד חמישית: מאה דולר ללילה, קומה חמישית עד עשירית: חמישים דולר ללילה,
מקומה עשירית עד חמש עשרה: רק עשר דולר ללילה". הפרסי הסתובב ועמד לעזוב, פקיד הקבלה שאל: "מה קרה אדוני, המלון שלנו יקר
מדי בשבילך?" הפרסי: "לא, הוא נמוך מידי".
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:17 pm

פרסי אחד מגיע לרופא שיניים. "דוקטור כמה עולה לעקור שן בינה?" שאל הפרסי. רופא השיניים: "שלוש מאות שקל". הפרסי: "אי אפשר
קצת יותר זול?" הרופא: "תראה, בלי הרדמה זה יעלה מאתיים". פרסי: "אולי תרד עוד קצת?" הרופא: "תראה, עם פטיש זה יעלה מאה
שקל". הפרסי: "אתה חייב להוריד עוד משהו", הרופא: "תראה, אם המנקה יעשה את זה זה יעלה לך עשרים שקל". הפרסי: "טוב, אני רוצה
לקבוע תור לאישתי".
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:17 pm

אישתו של פרסי חוזרת מהעבודה ורואה את בעלה במצב של דיכאון עמוק. "מה קרה?" היא שאלה "אבד לי הארנק!" ענה הפרסי "הסתכלת
במעיל, בתיק, או במגירות?" שאלה אישתו "כן" ענה הפרסי בתסכול. "בדקת בכיסים?" שאלה אישתו "לא" ענה הפרסי "למה?" שאלה
אישתו "חיפשתי בכל מקום, אם זה לא שם אני חוטף שבץ!" ענה הפרסי
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

המאפיה הרוסית הודיע לפרסי בעל דוכן בתחנה המרכזית שלמחרת הם יבואו לגבות דמי חסות. למחרת כשהגיעו והפרסי סירב לשלם,
לקחו אותו לירקון והתחילו להטביעו במים "תביא כסף!" צעקו לו המאפיונרים, "אין, שום דבר!" סינן הפרסי מהמים. "אז תביא זהב!" צעקו לו
המאפיונרים, "שום דבר!" שוב סינן הפרסי מהמים. "תביא יהלומים!" התעקשו המאפיונרים. "חברה, חברה" אמר לבסוף הפרסי "או שתביאו
לי משקפת, או שתטבלו אותי יותר עמוק, אני לא רואה מה יש בקרקעית!"
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:18 pm

שני פרסים יוצאים לטייל וכעבור זמן מה מגיעים לבור עמוק. "בוא נראה מה עומק הבור" אומר פרסי אחד לשני, לוקח אבן, זורק פנימה
ומקשיב, לא שומעים כלום. הלכו, הביאו אבן גדולה יותר וזרקו, מקשיבים, מקשיבים, כלום. החברים הלכו לחפש חפץ גדול במיוחד בתקווה
להגיע לקצה הבור. אחרי חיפושים מאומצים הם מצאו עוגן גדול שוכב לו בשדה, הרימו אותו, הביאו לבור, זרקו. מקשיבים, מקשיבים, כלום.
החליטו לחפש חפץ יותר גדול, אך לפני שזזו מהמקום ראו פתאום כבשה, רצה כמו מטורפת וקופצת לבור. החברים התפלאו והמשיכו לחפץ.
בדרך פגשו רועה צאן. "חברה, ראיתם כבשה בסביבה?" שאל רועה הצאן. "כן, היא קפצה לתוך בור עמוק לא רחוק מכאן" ענו הפרסים.
"לא יכול להיות, זאת לא הכבשה שלי, אמר רועה הצאן. "איך אתה יודע?: שאלו החברים. "שלי הייתה קשורה לעוגן".
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:18 pm

אמריקאי, יהודי ופרסי נתקעים על אי בודד ומוצאים מנורת קסמים. הם משפשפים אותה ומופיע שד. השד הבטיח לכל אחד משאלה על
שחרורו. אומר האמריקאי "יש לי משפחה וילדים אני רוצה שתחזיר אותי הביתה" והשד ממלא את משאלתו. אומר היהודי "גם לי יש
משפחה וילדים גם אני רוצה הביתה" והשד מבצע. אומר הפרסי "לי אין לאן ללכת ואין לי אף אחד, תחזיר אותם בחזרה.
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:20 pm

קווקזי אחד בא לפולני לבקש את ידה של בתו. הפולני לא ידע איך להיפטר ממנו ואמר לו: "אם תקנה לי פורשה אדומה עם גג פתוח,
נחשוב", הקווקזי: "ארגינדא! קווקזי אוהב, קווקזי קונה". למחרת הפלא ופלא הקווקזי הביא את המכונית. הפולני המבואס (למחיצה?)
שוב הורה: "אם תביא לי מחר מיליון דולר, נחשוב", הקווקזי: "ארגינדא! קווקזי אוהב, קווקזי מביא כסף". למחרת מגיע הקווקזי לפולני כאשר
בידיו מזוודה מלא במזומנים. הפולני המבואס (רק במקצת) אמר: "אתן לך את בתי רק עם אורך השטרונגול שלך יגיע לחצי מטר", הקווקזי:
"ארגינדא! קווקזי אוהב, קווקזי חותך".
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:21 pm

בלונדינית אחת הולכת למסיבת תחפושות ערומה.
בחור אחד שואל אותה: "למה התחפשת?"
עונה הבלונדינית: "לבן!"
שואל הבחור בשנית: "לא חסר לך משהו?"
עונה הבלונדינית: "אמרו לי שאת מה שחסר לי, אני אקבל פה."
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:22 pm

עשר נשים מטפסות על צוק, תשע בלונדיניות ואחת שחורה
פתאום מתחיל החבל להיקרע. השחורה, שהייתה החכמה מבין
כולן, הציעה שאחת תקפוץ וכך כל השאר ינצלו.
עוברות 10 דקות ואף אחת לא מתנדבת. "טוב, אני אקפוץ"
אומרת השחורה, וקופצת. הבלונדיניות מתלהבות שניצלו
ומתחילות כולן למחוא כפיים.
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:22 pm

שני שוטרים עומדים במשמרת ומשתעממים.
פתאום עוברת פרארי ובה יושבת בלונדינית.
אחד השוטרים אומר לחברו: "בוא נשגע אותה..."
הוא עוצר את הבלונדינית ומבקש רשיון.
שואלת הבלונדינית מה זה רשיון.
השוטר מבקש ביטוח. שואלת הבלונדינית מה זה ביטוח.
פותח השוטר את רוכסן המכנסיים.
אומרת הבלונדינית: "אוף... עוד פעם בדיקת אלכוהול."
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

כומר אחד מת ועולה לשמיים. הוא עומד בתור בכניסה לגן עדן.
לפניו עומד בחור בחולצה צעקנית, ג`קט עור ומכנסי ג`ינס, ולעיניו משקפי שמש צבעוניים.
המלאך בכניסה פונה אל הבחור ושואל אותו: "כן, מי אתה בבקשה? שאדע איך ולאן לשבץ אותך?"
עונה לו הבחור: "אני ג`ו כהן, נהג מונית מניו יורק סיטי"
המלאך מציץ ברשימות שלפניו, אחר כך מחייך אל נהג המונית ואומר לו: "הנה, קח לך את גלימת המשי הזו ואת מטה הזהב, וברוך בואך בשערי גן העדן."
הבחור לוקח את הציוד ועובר את השער.
מגיע תורו של הכומר, וכשהמלאך מבקש ממנו להזדהות הוא עונה:
"אני ג`וזף סנואו, הכומר של קהיליית מרי הקדושה במשך ארבעים ושלוש השנים האחרונות."
המלאך מתייעץ ברשימותיו, ואז אומר: "הנה, קח לך את גלימת הכותנה הזאת ואת מקל העץ, וברוך בואך בשערי גן העדן" הכומר נדהם. "רק רגע, רק רגע בבקשה! זה לא ייתכן! הבחור
שלפניי היה רק נהג מונית, וקיבל גלימת משי ומטה זהב? מה קורה כאן?!"
ענה לו המלאך: "אה, כאן אצלנו למעלה, אנחנו מעריכים לפי התוצאות. כשאתה הטפת ? האנשים ישנו. כשהוא נהג ? האנשים התפללו.."
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:23 pm

צרפתי, איטלקי וישראלי נתפסו בידי שבט קניבלים.
הקניבלים קבעו שלכל אחד תהיה בקשה אחת לפני שהם פושטים לו את העור והופכים אותו לסירה.הם באים לצרפתי ושואלים אתו מה בקשתו. הוא עונה להם: אני רוצה ארוחה
טובה עם כבד אווז, שבלולים,ארוחה כמו שצריך. הקניבלים הלכו הכינו לו ארוחה גדולה ומפוארת.יום למחרת פשטו לו את העור והפכו אותו לסירה.
הגיע התור של האיטלקי. הוא אומר: אני רוצה אשה יפה וחטובה ללילה סוער.
הלכו הביאו לו את האשה הכי יפה בשבט ללילה כמו שביקש.יום למחרת פשטו לו את העור והפכו אותו לסירה.
הגיע התור של הישראלי. הקניבלים באים אליו ושואלים אותו מה בקשתך?
הוא אומר להם: אני רוצה מזלג!
טוב אם זה מה שרוצה נביא לו מזלג. הקניבלים הלכו הביאו לו מזלג. הישראלי לוקח ת`מזלג ומתחיל לתקוע לו את המזלג בעור וצועק: זובי שתעשו ממני סירה!!!
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:24 pm

ערס ישראלי אחד נתפס על מהירות. "אחי, אחי, מה הסיפור?" שאל הערס את השוטר שעצר אותו . "אתה נסעת מאה קילומטר לשעה בשטח בנוי" ענה השוטר. הערס: "וולאק מה אתה רוצה לעלות לי את הסנטה מריה?
איזה מאה קילומטר לשעה? אני כולה נוהג עשר דקות!"
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:24 pm

משה הערסון נסע עם דוד באוטו. כשהגיעו לרמזור אדום דוד לחץ על הגז ועבר את הרמזור. משה:אתה לא נורמלי,אתה רוצה להרוג אותנו? דוד:שטויות, אחי נוסע ככה כבר חמש שנים ולא קרה לו כלום. כשהגיעו
לרמזור השני היה אור ירוק, אולם דוד בלם.
משה: "אני לא מבין אותך, באור אדום אתה עובר ובירוק עוצר?
דוד:אתה דפוק?! ומה אם אחי יבוא מהצד השני?
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:25 pm

רוסי יפני וישראלי מקבלים שלוש שנים בכלא.
השופט שואל אותם מה הם רוצים לקבל לפני שהם נכנסים לכלא.
היפני אומר: אני רוצה שיתנו לי אישה יפנית קטנה.
הרוסי אומר: אני רוצה שימלאו לי את התא בבקבוקי וודקה.
הישראלי אומר: אני רוצה שימלאו לי את התא בסיגריות.
השופט מילא את הבקשות ושלושתם נכנסו לכלא.
אחרי שלוש שנים פתחו את הדלתות של התאים ומה ראו:
אצל היפני ראו המון ילדים יפנים קטנים משחקים כדורגל
אצל הרוסי ראו המון בקבוקי וודקה ריקים
ואצל הישראלי ראו את כל הקופסאות מלאות
שאלו את הישראלי: למה לא עישנת?
אז הוא עונה: שכחתי לבקש מצית!!
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

כשאלוהים רצה לבחור לעצמו עם, הוא החיפש למי לתת את לוח הברית שלו, אבל אף אחד לא הסכים.
בהתחלה אלוהים הלך לערבים ושאל אותם: "אתם רוצים את לוח הברית?"
"לא", הם השיבו לו.
"למה?", שאל אלוהים.
"כי כתוב שם לא תרצח", אמרו הערבים.
אחרי זה אולהים הלך לצרפתים ושאל אותם: "אתם רוצים את לוח הברית?"
"לא", הם אמרו, "כי כתוב שם לא תנאף"
הלך אלוהים לרומנים ושאל אותם: "אתם רוצים את לוח הברית?"
"לא", הם ענו לו.
"למה?", הוא שאל .
"כי כתוב שם לא תגנוב", הם הסבירו.
ממש לפני יאוש מוחלט הוא ניסה להציע את הלוח ליהודים ושאל אותם: "אתם רוצים את לוח הברית?"
שאלו אותו היהודים: "כמה זה עולה?"
"זה בחינם", הוא אמר.
"חינם", התפלאו היהודים, "אז תביא שניים..."
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

נהג משאית ישראלי נוהג לתומו, כשלפתע עוצר אותו גמד אדום,
אומר לו הגמד:"אני גמד מילה זאת צונזרה ע"י הפורום. אדום, אם לא תחבק אותי לא תוכל להמשיך בנהיגה"
חושב הנהג לעצמו, למה להסתכסך בגלל חיבוק, מחבק את הגמד וממשיך בדרכו, לפתע עוצר אותו גמד צהוב ואומר לו:"אני גמד
מילה זאת צונזרה ע"י הפורום. צהוב, אם לא תיתן לי בננה לא אתן לך להמשיך" ונהגנו המתורגל מוסר לגמד הצהוב בננה וממשיך
בדרכו כשלפתע
עוצר אותו גמד כחול , אומר לו הנהג:"אני כבר יודע, אתה גמד מילה זאת צונזרה ע"י הפורום. כחול, מה אתה רוצה?"
עונה לו הגמד:"רשיונות בבקשה".
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו   הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:25 pm

למה בכל העולם כשעושים *** מורידים 100 קלוריות ובישראל 1000?
תשובה: 100 בסקס ו- 900 כשרצים לספר לחברה.
חזרה למעלה Go down

הבדיחות הכי קורכות כאן!!אם יש לכם הומור תיכנסו
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 4לך לעמוד : 1, 2, 3, 4  Next