ליטר פיטר
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
ליטר פיטר

ליטר פיטר

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  התחבר  קרבות באטים  ליגות וקלאנים  

פירסום|אודין אומרים נימאס!

Go down 
2 posters
מחברהודעה
Cool123
מנהל ראשי
מנהל ראשי

Male מספר הודעות : 9
Registration date : 01.07.08

פירסום|אודין אומרים נימאס! Empty
הודעהנושא: פירסום|אודין אומרים נימאס!   פירסום|אודין אומרים נימאס! Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 10:49 am

כמו שידוע לכולם הסיפור הכי חם באינטרנט בחודש האחרון זה פרשת אודין תקציר למי שהיה בעזה שפירסמו למה בעזה למה רק אז לא תדעו לא משנה NEXON אמרו לאודין שהם מכניסים אותם לכלא אודין שאתם מכירים אותם זה כבר בטוח הם חברה שיצרה שרתים פרטיים על גבי אודין בילעדי זה כל השרתים הפרטיים היו מעפנים הקיצר אודין פחדו מי נקסון ואמרו להם שבבקשה לא יכניסו אותם לכלא נקסון לא ריחם ואמר לא תשלמו לי כסף אז אודין אמרו אוקיי 100 אלף $ נקסון אמרו לא אז בסוף הם סגרו על 350 אלף $ או יורו לא זוכר הקיצר

פירסום בילעדי לפורום הזה@!!!!!!!!!!!!!!!! אודין מחליטה לינקום! קונה עורך דין בין הכי טובים שקיימים בעולם הם עושים מישפט חוזר במישפט אודין אומר NEXON גנבו תרעיון שלי בית המישפט לא האמין אז הם שלו למה לנקסון מאמינים ולנו לא פיתאום קם שם מישהו בבית המיפשט ואומר אני חושב שנקסון שקרנים עכשיו הבן אדם בכלא לחודשיים נקסון ניצחו גם במישפט החוזר אבל אודין לא ויתרה היא ניסתה לעבוד על גירסה חדשה לגמרי ולבסוף הגיע הבעיה איש של נקסון בא לאיש שיזם תרעיונות ופי דיווחים בשטח ידוע שהבן אדם של נקסון רצח בדם קר את המנהל הראשי של אודין כמו כן אף אחד לא יודע עם זה נכון עם זה יגולה כה נכון NEXON יסגרו את מייפל גלובל! מה דעתכם על הסגירה? ועל הכל? הבכיין הבכיין הבכיין
חזרה למעלה Go down
LolItMe
לוחם
לוחם

Female מספר הודעות : 2
Registration date : 01.07.08

פירסום|אודין אומרים נימאס! Empty
הודעהנושא: Re: פירסום|אודין אומרים נימאס!   פירסום|אודין אומרים נימאס! Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 7:32 pm

איזה בעסה..... יש לי שם 191!!!!
חזרה למעלה Go down

פירסום|אודין אומרים נימאס!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1